Pulmad

Pulmad on kahe inimese armastuse tõotamise päev, otsus käia elus lõpuni kõrvuti ühisel teel. Seega on see päev üks tähtsamaid ja erilisemaid inimese elus. Ja seda tähtsat päeva saavad veelgi erilisemaks, kaunimaks ja meeldejäävamaks muuta lilled oma kordumatu ilu ja müstilise mõjuga meie meeltele.

Inglilille lillepood pakub igakülgset abi pulmalillede valikul. Jagame rõõmuga soovitusi lillede värvi ja koosluse kohta lähtuvalt pulmapeo stiilist aga eelkõige pruutpaari enda eelistustest. On hea, kui võtate meiega varakult ühendust, et saaksime kuulata ära kõik teie soovid ja nägemuse pulmalillede osas ja nendega arvestada. Nii jõuame koos meiepoolse professionaalse nõu ja jõuga võimalikult ideaalse lõpptulemuseni.

Sel erilisel päeval on kõige tähtsamaks pruudi kaunistuseks pruudikimp. Pruudi lemmiklilledest lähtuvalt tihti kujunevadki pulmapeo stiil ja värvid. Võite saata meile pilte pruudikimpudest, mis silma on jäänud kas Pinterestist või kusagilt mujalt meediast. Abiks ideaalse lahenduse leidmisel oleks ka pilt pruutkleidist või peopaigast või millest iganes, mis võiks olla märksõnaks pulma lilleseadete valmimisel.

Saada meile oma pilt e-mailile

Scroll to Top