Tahame tuua teieni lillemaailma ilu ja võlu. Pakume kõike lillemaailmaga seonduvat. Väike-ettevõttena oleme igati paindlikud vastu tulema iga kliendi soovile.

Galerii all on näha valik meie senivalminud loomingust, saate tutvuda meie lilleseadete ja lillekimpudega.  Galerii alt saate teha ka  lilletellimusi valides meelepäraseima variandi meie galeriist või saadate meile oma nägemuse soovitavast lillekimbust. Lillekimbu saate koostada ka ise, pannes kirja, mis lilled ja värvitoonid kimbus peaks olema. Meie täidame võimalusel teie soovi!

Iga tellimuse täidame pühendumusega, hinge ja südamega. Alati võite küsida meilt nõu! Oleme teile alati abiks oma nõu ja jõuga ning jagame meeleldi soovitusi, kui seda vajate.

Lilletellimusi saab esitada:

Tellimusi võtame vastu ka väljaspool poe lahtioleku aegasid.

Meie galeriist aga lillekimbu valimisel peab arvestama sellega, et mitte kunagi mitte kusagil ega mitte keegi ei saa teha TÄPSELT samasugust kimpu kui pildil kujutatud. Ka looduses pole mitte kunagi täpset sarnasust, ainult kunstlikult saab täpset sarnasust tekitada. Pealegi on lillekimbu valmimine ju loominguline töö:)

Me püüame valmistada võimalikult sarnase lillekimbu pildil olevale, püüame säilitada lillekimbu meeleolu, värvitoonid, ja anda edasi kliendi soovitud emotsioonid.

Lillede saadavus oleneb paljuski aasta-ajast, hooajalisusest ja paljudest muudest asjaoludest. Sellepärast ei saa me kasutada alati täpselt sama materjali ja samu lilli, mis piltidel olevatel kimpudel. 

Samas hindame väga kliendi enda nägemust, milline peaks olema lillekimp, millega soovitakse saajat üllatada ja vihjeid kimpudele galeriis, mis meeldivad.

 On oodatud ka kõik pildid ja viited, kui olete leidnud meelepärase lillekimbu kas Pinteresti vahendusel või kusagil juhuslikult näinud mõnd lahedat ja südamelähedast ideed. Püüame rõõmuga täita kõik teie lillelised soovid!

Ankeedi täitmisel võite ka ise meile teada anda, milliseid lilli ja värvitoone peaksime lillekimbus kasutama ja mis hinnaga kimp peaks olema. Samas konkreetse valiku puhul meie galeriist võite lisada alati märksõnad, mis on tellimuse puhul olulised.

Lillekimbu juurde saate ise valida ka õnnitlus-, tervitus- või kaastunde kaardi meie galeriis pakutud valikust või jätate kaardivaliku meie otsustada.

Pakume kaartidele ka valiku luuletusi. Kui nende seast leiate sobiva sõnumi, pange see ankeeti kirja. Kui soovite edastada oma sõnumi, lisage see palun märkuste lahtrisse. Teie täidetud ankeet saabub Inglilille e-mailile. Vajadusel võtame teiega ühendust, kui on vaja täpsustusi tellimuse osas. Seejärel saadame teile koheselt ka arve.

Tasumise variandid:

  • tulen poodi järgi tellimusele – tasun poes
  • tellin koju, kontorisse – tasun ülekandega
  • saadan kulleriga – tasun ülekandega või poes
  •  
Scroll to Top