Lõikelilled ja potililled

Inglilille lillepoest saab alati iga taime kohta professionaalset ja vajalikku nõu nii taime kasvutingimuste kui ka hoolduse kohta. Abistame taimede valikul. Haljastame nii kontoreid, kui kodusid. Võtke meiega julgesti ühendust! Kontoritesse, ja soovi korral ka kodudesse tuleme kohale, kuulame ära kõik teie soovid, tutvume kohalike tingimustega, ja leiame kindlasti parima lahenduse taimede osas. Tuleb aga arvestada, et lillede tellimine võib võtta aega mõnest päevast mitme nädalani. See aeg oleneb sellest, kas konkreetne taim on parasjagu pakkumises.

Ka taimede hoolduse võite jätta Inglilille kanda. Vastavalt vajadusele, kas iga nädal, või harvemini, vaatame teie taimed üle, ja kanname hoolt, et kõik nende vajadused oleks rahuldatud. Pakume ka väetiseid, ja lillemulda.

Saate tellida Inglilille poest erinevaid potililli ja ka ümbrispotte ja aluseid taimedele. Sisekujunduses mängib suurt rolli ka taime ümbrispott, eelkõige siis värvilahenduse poolest.

Lõikelillede asemel võib sõpra, tuttavat, lähedast üllatata ka potilillega, mille kullersaadetisena kohale toimetame. Potilill on püsiv ja vastupidav kingitus. Potilillede tellimisel kontaktvormi kaudu peaksite kirja panema mis taime, mis suuruses ja mis hinnaklassis ideaalis te taime sooviksite. Seejärel võtame teiega ühendust, ja anname tagasisidet, kas parasjagu on pakkumises sarnast taime. Samas anname ülevaate, millised sarnased taimed, ja mis hinnaga on momendil saadaval.

Scroll to Top