Tere..Mina olen Küllike.. ja mina olen Moonika – koos oleme Inglililled (;

Oleme loonud armsa ja hingelähedase lillepoe nimega “Inglilill”. Inglilill avas oma õied 2014 a. kevadel.

Inglilill – Moonika

Minu armas loomingulise meelega tütar Moonika on kuldsete kätega käsitöömaailmas. Tema käe all valmivad imelised käsitöökaardid, pulmakutsed, parkimiskellad ja palju muud põnevat.

Moonikal on ka Facebooki leht Moonika Looming, kus saate tema paberitööga lähemalt tutvuda.

 

Moonika on lendleva kergusega omandanud minu kõrval olles ka lilleseadeoskused ning tema lillekimbud on klientidelt palju kiita saanud.

Läbi oma loomingu tahame tuua Teieni ilu, harmooniat ja positiivseid emotsioone!

Inglilill – Küllike

Mina, Küllike, pakun Inglilille lillepoes floristi teenuseid, teen oma tööd südame ja hingega. Lilled on mind lummanud ja lilleseade köitnud juba varasest lapsepõlvest.

Lapsena vanaema juures heinamaal ringi silgates olid mu peod ikka täis põllulilli ja pärga sai proovitud punuda igast lihtsast lilleõiest. Igast lihtsast lilleõiest tundsin rõõmu ja vaimustust.

Olen palju inspiratsiooni ammutanud imelisest Eesti loodusest ja kasutan meeleldi oma töödes nelja aastaaja poolt loodavat looduse loomingut.

Tänaseks oman pika-ajalist töökogemust floristina, olen floristikaga tegelenud juba üle kahekümne aasta. Põhiteadmised floristika vallas olen omandanud Taivo Pilleri käe all.

Aastate jooksul olen osalenud väga paljudel lilleseadealastel koolitustel ja kursustel, et ajaga sammu pidada. Hiljuti läbisin kursused teemal “Kaasaegsed tehnikad lilleseades” ja Räpina Aianduskoolis kursused “Leinafloristika” ning “Pulmafloristika”.

Inglilille missioon

Nimele mõeldes… soovime ühendada universumi ja maapealse ilu ja headuse… ja armastuse…ja läbi lillede seda Teieni tuua ja Teiega jagada, armsad sõbrad!

Lilled ja inglid – need on meie maapealse elu lahutamatud kaaslased. Lilled kaunistavad meie elu, toovad meie ellu positiivseid emotsioone nagu rõõmu, naeru ja tänutunde ning samas leevendavad kurbi sündmusi – lilled on seotud nii rõõmu kui kurbuse pisaratega. Lilled saadavad siin maa peal meid sünnist surmani ja Inglid kaitsevad meid ja juhivad meie elu keerdkäike.

Scroll to Top